#SLCP FSLM DENETİM DANIŞMANLIK

SLCP FSLM Social Labor Convergence Project,Sosyal Uyum Programı olan uluslar arası markaların (Nike, Zara inditex, H&M, PVH), sivil toplum kuruluşlarının ve denetim firmalarının bir araya gelerek hazırladıkları bir tesis degerlendirme sistemidir.

Normal süreçte denetimlere tabi olan işletmelerde herbir marka için yılda en az bir denetim yapılmaktadır. SLCP projesi kapsamında denetim yapıldıgında imzacı tüm markalar bu denetimi kabul eder ve yılda sadece bir denetim olur. Bu süreçte tesis yılda bir çok kez denetime girmek yerine bir denetim ile bütçe ve zaman kazanmış olur.

SLCP FSLM süreci üç aşamadan oluşur:

1. Veri toplama
Tesis kendi kendine yada danışmanlık arak Self Assessment gerçekleştirir. Self Assessment (öz değerlendirme offline olarak Excel üzerinden veya Akredite Sunuculardan yapabilir. Veri Toplama Aracını doldururken bağımsız bir danışmandan destek alabilir. ( süreç en az 30 gün )

2. Doğrulama
Self Assessment  / Öz değerlendirmeyi tamamlayan tesis, SLCP sisteminde onaylı doğrulayıcılar tarafından doğrulanır. Dogrulama işlemi offline Excel dosyası üzerinden çevrimdışı veya SLCP Akredite Sunucu platformundan çevrimiçi gerçekleştirilir. Doğrulamada daima saha ziyareti yer alır.

3. Verilerin paylaşılması
Doğrulanan değerlendirme Akredite Sunucu platformunda tesis tarafından görüntülenip onaylanabilir. Onay sonrası (10 gün içinde gerçekleşmelidir), doğrulanan değerlendirme tesis tarafından seçilen diğer Akredite Sunucularla paylaşılabileceği Gateway'e gönderilir.


DİKKAT : SLCP FSLM DENETIM UCRETLERI 2023 YILI ITIBARI ILE  %50 KADAR KISMI TESVIK KAPSAMINA ALINDIGINI BILIYORMUSUNUZ ?

mirAta olarak SLCP Sistemi kullanıcı egitimleri olan 7 Modülü tamamlamıştır.
Zorunlu olan 3 modül ( DATA Collection, Gateway and Accredited Hosts ) için tamamlama serttifikalarına sahiptir.ZARA JOIN LIFE HAKKINDA BILGI ALMAK ICIN LUTFEN BURAYA TIKLAYIN

<meta name="google-site-verification" content="SiruRs97_wLtxQdR-Si_9oZ4v2If6QVZ_zFSTl1XP_s" /> </ title> <meta name = “description” content = “google-site-doğrulaması: google01bbaff25e55b381.html”> <meta name="google-site-verification" content="SiruRs97_wLtxQdR-Si_9oZ4v2If6QVZ_zFSTl1XP_s" /> google-site-doğrulaması: google01bbaff25e55b381.html <head> google-site-doğrulaması: google01bbaff25e55b381.html <!-- Google tag (gtag.js) --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-B76H9NRMQF"></script> google-site-verification=SiruRs97_wLtxQdR-Si_9oZ4v2If6QVZ_zFSTl1XP_s <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-B76H9NRMQF'); </script> <!-- Google tag (gtag.js) --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-B76H9NRMQF"> </script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-B76H9NRMQF'); <meta name="google-site-verification" content="SiruRs97_wLtxQdR-Si_9oZ4v2If6QVZ_zFSTl1XP_s" /> <!-- Google Analytics --> <script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','google01bbaff25e55b381.html','ga'); ga('create', 'UA-XXXXX-Y', 'auto'); ga('send', 'pageview'); </script> <!-- End Google Analytics --> </script> <!--Sweet Alerts--> <script src="//cdn.jsdelivr.net/sweetalert2/6.5.6/sweetalert2.min.js"></script> </body> </html>